חיזוק מבנים

  חיזוק מבנים בקריות

  התחום של חיזוק מבנים תפס תאוצה משמעותית בשנים האחרונות. לברזל שימוש נרחב ומשתמשים בו גם בתחום של חיזוק מבנים, הבטון הוא חומר חזק מאוד אך הרבה פעמים משתמשים בפלדה שנחשב לחומר חזק יותר מהבטון. הפלדה משמשת כחומר חלופי לחיזוק קורות ולכן חשוב שהייצור יתבצע בחברה העוסקת במסגרות ובכדי לקבל תוצאות טובות יותר בביטחון חשוב להקפיד לעבוד על פי התקנים המקובלים. חיזוק מבנים מתבצע בפיקוח של מהנדסי בניין אשר מחויב לעבוד על פי ההנחיות הקיימות בכדי לוודא שהעבודה מתבצעת כמו שצריך. הנושא של חיזוק מבנים הוא חשוב מאין כמותו ולכן גם המדינה חוקקה חוקים רבים בנושא האמורים לעזור לתושב להתגונן בפני מקרים לא נעימים.

  כאמור בשנים האחרונות חיזוק מבנים הפך למבוקש ביותר בקרב העם אך בעצם גם למדינה חלק ניכר בזה המון תושבים במדינת ישראל חיים בבתים ישנים מאוד ומתפוררים, המדינה מעורבת במתרחש ושולחת מהנדסים כדי שיבצעו בדיקות למבנים ישנים במטרה לקבוע האם הבניין זקוק לחיזוק במידה והמבנה זקוק לחיזוק הדיירים יקבלו הודעה על כך ויצטרכו לפעול בהתאם.

  חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה
  מדינת ישראל ידועה בכך שהיא נמצאת באזור רגיש לרעידות אדמה ואכן אחת לתקופה מסוימת מתרחשת לה רעידת אדמה בעוצמה זו או אחרת. בדיוק לשם כך ובעיקר למבנים ישנים בני עשרים שנה ומעלה יש לשים לב ולבדוק האם הבניין בו הם גרים זקוק לחיזוק מבנים. נושא זה חשוב ממעלה ראשונה שכן באם תהיה רעידת אדמה בעוצמה חזקה רוב המבנים הישנים לא יחזיקו מעמד בזמן שבניין אשר עבר תהליך של חיזוק מבנים יהיה עמיד יותר בפני רעידת האדמה כמובן שלא ניתן להבטיח עמידות מלאה אבל בטוח שבניין לאחר חיזוק יהיה יציב יותר והסיכוי שיציל מאסון יהיה גבוה יותר באופן משמעותי.

  חיזוק מבנים בקריות וחיפה
  כיום המצב בקריות ובעיקר בחיפה הוא כזה שישנם המון מבנים ישנים מאוד שחלקם אפילו בני חמישים שישים שנה ואף ישנים יותר מצב זה הוא לא מצב אידיאלי גם לא במקרה של רעידת אדמה וגם מסוכן לחיים היום יומיים של הדיירים המתגוררים באותו מבנה ישן. כדאי לבדוק בניינים במצב זה כדי לדעת אם אתם זקוקים לשירות של אחת החברות המציעות לכם חיזוק מבנים. לכן אתם מוזמנים להגיע למסגריית אברהמי ולהיווכח שישנו פתרון לחיזוק ביתכם שווה להיכנס ולהיוועץ עם הצוות המקצועי שלנו בתחום של חיזוק מבנים.