טיפים לבחירת שער חשמלי

  בחירה נכונה של שער חשמלי יכולה להשפיע באופן ישיר על איכות החיים ותחושת הביטחון האישי. במאמר הבא נביא כמה טיפים בסיסיים ונסביר איך משתמשים בהם על מנת לחסוך בהוצאות מיותרות.

  שער חשמלי הוא מוצר צריכה בסיסי עבור בעלי בתים צמודי קרקע, דיירים במבנים משותפים ובעלי משרדים או חנויות. בעזרת מנגנון חשמלי חזק ניתן לסגור ולפתוח את השער בקלות וללא מאמץ. השערים מספקים תחושת ביטחון אישי ומשפרים את איכות החיים. מצד שני, לא תמיד קל לבחור את השערים המתאימים ביותר.

  הנה כמה טיפים שיכולים לסייע לבחירת השער:
  א. הכירו את ההבדלים בין סוגי שערים – לכל סוג שער יש מאפיינים אחרים. עליכם להיות מודעים להבדלים בין השערים ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות. ההבדלים העיקריים הם בין שער דו כנף, שער הזזה נגרר ושער הרמה חשמלי.
  ב. התחשבו בתנאי השטח – תנאי השטח מגבילים אתכם לשערים מסוימים וקובעים את סוג ההתקנה. עליכם להתחשב בתנאי השטח עוד לפני שאתם בוחרים שער ומתחילים בעיצוב.
  ג. בדקו את האיכות והעמידות – השער אמור לשרת אתכם לאורך שנים. עליכם לבדוק את האיכות והעמידות של שערים חשמליים לחניה, לכניסה הפרטית או לבניין. השער צריך להיות בעל יכולת שרידות גבוהה ולעמוד בפגעי מזג האוויר ובשימוש אינטנסיבי.
  ד. התאימו את השער למראה הכללי – אל תתפשרו על האספקט הדקורטיבי של השער. נסו להתאים אותו למראה הכללי של הבית, החנות או העסק וכך תיהנו מפתרון אבטחה עם ערך מוסף. זכרו שניתן להזמין את השער מחומרי גלם שונים וכך להשפיע על האסתטיקה.
  ה. בדקו את המפרט הטכני – המפרט הטכני של השער יכול לספק לכם הרבה מידע חשוב. השוו בין נתוני היצרן של שערים שונים ובדקו בעיקר את זמן הפתיחה והסגירה. קצב פתיחה וסגירה מהיר ימנע עוגמת נפש ויחסוך את המעורבות שלכם. בנוסף, המפרט הטכני אמור להעיד על הפונקציות החשובות של השער. כאן תוכלו לבחור בין שערים עם אפשרות לנטרול הפעילות בשבת, פתיחה באמצעות הטלפון הנייד, הגדרת הרשאות ומשתמשים ועוד.

  איך חוסכים בהוצאות?
  לא חייבים לפרוץ את מסגרת התקציב כדי להתקין שערים חשמליים לחניה או לבית. כל מה שצריך לעשות הוא לקבל המלצות על אנשי מקצוע, לתאם פגישת היכרות לא מחייבת ולאסוף הצעות מחיר מסודרות. בשלב הבא משווים בין חברות שמוכרות שערים ומבררים על חבילת שירותים הכוללת אספקה, התקנה ואחריות. כך חוסכים מאות שקלים ונהנים משקט נפשי לאורך זמן.
  לסיכום, הדרך הנכונה לבחור שער חשמלי עוברת בהשקעת זמן ומשאבים. הכירו את ההבדלים בין השערים והגדירו את הצרכים מראש. יש היצע רחב של שערים מעוצבים שמיוצרים מאלומיניום ומתכת וכל לקוח יכול לבצע הזמנה בהתאמה אישית.