מעקות בקריות

  מעקות בקריות בעיצוב אישי

  אנו במסגריית אברהמי מציעים מעקות וסורגים בשלל עיצובים וברמת גימור הגבוהה ביותר. מעקות בקריות הפכו לנפוצות מאוד בשנים האחרונות, ובאופן טבעי הלקוחות מבקשים להתחדש ולהתרענן במעקה מיוחד ומעוצב בצורות מיוחדות. נכון הדבר גם לגבי סורגים הרבים שנוספו באזור הקריות. למסגריית אברהמי ניסון של שנים רבות בייצור והתקנה של מעקות בקריות שווה להציץ בגלריה שבאתר ולהתרשם מהעבודות הרבות שבוצעו בשנים האחרונות. אנו מאמינים בשיתוף הלקוח ביצירה מייעצים ומלווים אותו לכל אורך התהליך. כמובן שכשמדובר במעקה לנושא הבטיחות יש ערך רב ואנו מקפידים לעבוד על פי כל התקנים המקובלים כדי שאתה הלקוח תוכל לישון בשקט בלילה.

  התקנת מעקות בקריות
  כאמור מעבר לעיצוב היפה והמיוחד חשוב גם לייצר מעקה בטוח. נקודה חשובה מאוד היא התקנת המעקה במיקום הקבוע שלו, אנו במסגריית אברהמי שמים דגש רב על ביצוע ההתקנה של המעקה או הסורג, לחברה צוות אמין ובעל ניסיון רב בתחום ובאמתחתו מאות התקנות של מעקות בקריות בחיפה ובארץ כולה, אין ספק שהניסיון במקרה זה משחק תפקיד נכבד.

  מעקות בצפון
  מסגריית אברהמי ממוקמת באזור הקריות אך מספקת את שירותיה לכל אזור הצפון. למסגריית אברהמי ניסיון רב בהתקנת מעקות בצפון החברה קיימת מעל ארבעים שנה וביצעה מאות עבודות שונות באזור הצפון והתקנות של מעקות בצפון בפרט. ישנן כיום המון מסגריות המציעות מעקות סורגים ואת כל שאר עבודות המתכת אשר מסגריות מציעות כך שהמבחר של מעקות בצפון הוא עצום ובמקביל כך גם הביקוש. לכן חשוב להדגיש שוב ושוב את נושא הבטיחות מה שקצת מאבד מהחשיבות שיש תחרות כל כך גדולה על תחום מסוים כשמתקינים מעקות בצפון במרכז או בכל מקום חשוב לעשות זאת תוך כדי מחשבה על הבטיחות של דיירי הבית בו מותקן המעקה ולעמוד בכל כללי הבטיחות הקיימים כדי להבטיח את המעקה הבטוח ביותר ובעצם כזה שיעניק ביטחון לבית.