שערים חשמליים

  שערים חשמליים בצפון

  מסגריית אברהמי הוקמה כבר בשנת 1972 וקיימת ומתפתחת כבר למעלה מארבעים שנה. לחברה ניסיון רב בעבודות המסגרות השונות. אנו במסגריית אברהמי שמים דגש על חומרי הגלם הביצוע וכמובן גימור העבודה. אנו גם מעניקים ללקוחותינו ליווי צמוד וייעוץ לכל אורל התהליך. אחת ההתמחויות שלנו במסגריית אברהמי הם שערים חשמליים שבשנים האחרונות הפכו ללהיט. בעזרת הניסיון הרב שנרכש במשך השנים אנו מציעים ללקוחותינו את האפשרות להוציא לפעל את מה שמתחולל במוחם. מעבר לעיצוב המושלם אליו אנו שואפים לא פחות חשוב לעבוד על פי התקנים המקובלים הרי בשורה התחתונה שערים חשמליים נועדו כדי לספק ביטחון לבית או לכל מקום בו הם מותקנים מסגריית אברהמי מייחסת חשיבות עליונה לנושא הבטיחותי.

  שערים חשמליים מעוצבים
  כיום ניתן לעצב שערים חשמליים ברמות מדהימות של גימור, אם פעם היה על המסגר לייצר שערים בעזרת הידיים בלבד אזי כיום כבר לא כך הדבר עם התפתחות הטכנולוגיה פותחו גם במקביל מכשירים שנועדו לעזור ולייצר עבודות פחחות ברמה הכי גבוהה שיש. ויחד עם זאת גם פותח המנוע החשמלי שנועד לפתיחת שערים, אין ספק שזהו רעיון נהדר אשר מקל מאוד על חיי כולנו. עם הזמן שערים חשמליים החלו להיות נפוצים מאוד במגזר הפרטי ואיתם גם הגיעו עיצובים מעניינים ובעצם היום כבר אפשר לומר שישנה ממש אופנה של שערים חשמליים מעוצבים על פי המודה האחרונה. מסגריית אברהמי מציע עבורכם שערים חשמליים עם עצובים מושקעים על פי ראות עינכם. ניתן לשלב בשערים החשמליים זכוכיות חלביות, או פח מנוקב, כמו כן ניתן ממש לעצב שערים חשמליים בעבודות נפחות ולהגיע לתוצאות ייחודית מאין כמותן.

  שערים חשמליים בשילוב עבודות נפחות
  אחד הדברים היפים זהו שער חשמלי מעוצב בשילוב של עבודת נפחות, שכן אז ניתן לייצר שערים בעיצובים ייחודים מאוד, בעצם השער שלך הופך ליצירת אומנות עבודות הנפחות פותחות בפני היצרן אפשרויות עיצוב רבות ומיוחדות מפני שרובן נעשות בעיקר בעזרת הידיים ובעזרת המחשבה האנושית מה שמעניק לשער תוצאה סופית שתהיה ייחודית רק לשער הספציפי עצמו כדאי לעיין בגלריית התמונות שלנו ולהתרשם מהעבודות השונות בהן שילבנו עבודות נפחות

  שערים חשמליים בקריות
  באזור הקריות ישנן כמה וכמה מסגריות המציעות שערים חשמליים מסגריית אברהמי היא אחת מהן ואולי אף הוותיקה מבניהן בייצור של שערים חשמליים, מסגריית אברהמי ממוקמת באזור הקריות וצברה מוניטין של שנים רבות בייצור של שערים באזור אברהמי חיפה והקריות. ניתן למצוא אצלנו שערים חשמליים השלל עיצובים נפלאים.