שערי אלומיניום


  כל אדם שאי פעם עמד בפני רכישת שער לביתו (לחנייה, לחצר או לכל שימוש אחר), ודאי התלבט לא אחת בנוגע לשער בו כדאי לבחור, כך שהוא יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וימשיך להיות שימושי גם לאחר שנים רבות. חשוב להבין כי כיום, המבחר של השערים הקיימים בשוק הינו עצום ונע בין שערי ברזל מאסיביים לבין שערים קלים ונוחים יותר, ולעיתים, הבחירה בשער ה"נכון" נראית קשה מאוד, עד בלתי אפשרית. בדיוק מסיבה זו, אנו פה בשביל לסייע לכם לבחור את השער המתאים ביותר לצרכים שלכם. להלן כל מה שצריך לדעת בנושא זה, כך שתוכלו לבצע את ההחלטה המושכלת והנכונה ביותר עבורכם. לגזור ולשמור.

  לפני הכל: הגדירו את מטרת השער
  לעיתים קרובות, אנשים מתחילים לחפש שער כלשהו עבור חצר הבית שלהם מבלי להגדיר עד הסוף את השימוש שלו. חשוב מאוד להבין כי שערים אשר נמצאים בכניסה לבית, למשל, אינם ממלאים את אותה הפונקציה כמו שערים לחנייה, לדוגמא. מסיבה זו, טרם הרכישה, יש להבין ולהגדיר היטב את הצרכים שלנו מהשער ואת הפונקציות אשר נרצה שהוא ימלא.
  עיצוב
  עיצוב השער הוא עניין חשוב ביותר, בייחוד כאשר מדובר בשערי כניסה לבית – אשר עליהם להיות ייצוגיים ויפים. בדרך כלל, שערים מעוצבים יהיו עשויים מתכות קלות ונגישות יותר, כמו למשל אלומיניום.

  בחירת החומר ממנו עשוי השער
  בהמשך ישיר לסעיף הקודם, חשוב מאוד להבין כי החומר אשר ממנו השער עשוי, משחק לרוב תפקיד משמעותי בעמידות השער, בנראות שלו ובמידת החוזק שלו. בדרך כלל, מומלץ שלא לבחור בשערים העשויים עץ – שכן אלה לרוב לא ידעו כיצד להתמודד עם תנאי מזג אוויר בעייתיים או רטיבות ממושכת. עם זאת, רצוי גם שלא לבחור בשערים העשויים ברזל כבד, אשר יקשה עלינו בפתיחת וסגירת השער ויעלה חלודה בתנאי רטיבות. לכן, במרבית המקרים, הבחירה האידיאלית ביותר תהיה שערי אלומיניום.

  מה היתרון של שערי אלומיניום על פני שערים העשויים מתכות אחרות?
  לשערי אלומיניום יש יתרונות רבים על פני שערים העשויים מתכות אחרות, ברזל או עץ. עם זאת, היתרון הבולט ביותר של שערי אלומיניום נעוץ בעובדה שמתכת האלומיניום אינה רגישה לקורוזיה. קורוזיה היא תהליך כימי הרסני, אשר יכול "לכרסם" בברזל ואף במתכות שונות. לרוב, תהליך זה מתבטא בהופעת חלודה על פני המתכת, אשר הורסת את החומר ומפוררת אותו עד שלא נותר ממנו דבר. העובדה שמתכת האלומיניום אינה רגישה לקורוזיה, הופכת אותה לאידיאלית בתנאי שטח שונים, ומבטיחה לנו כי נוכל ליהנות ממנה במשך שנים רבות.